Depeche Mode završio snimanje novog albuma
Depeche Mode završio je snimanje novog albuma koji je, prema riječima frontmena benda Davida Gahana, povratak korijenima i originalnom zvuku Depeche Modea. David Gahan, frontmen Depeche Modea, za glazbeni je blog Los Angeles Timesa Pop & Hiss potvrdio da je bend završio snimanje novog albuma.
