Browse By

Izrada natalne karte – Otkrijte svoj potencijal

Winter Music Conference 2009

Winter Music Conference koji se održava već više od 20 godina jedna je od najvećih glazbenih konferencija i festivala uopće. Od 24. do 28. ožujka 2009. godine u Miami Beach Resort & Spa u SAD-u okupit će se ponajbolji svjetski DJevi, producenti, umjetnici te inovatori i distributeri, proizvođači audio opreme, radio/video urednici i voditelji te mnogi drugi. No, to je samo mali djelić cjelokupnog programa ove 6-dnevne manifestacije. Organizirane su i slušaonice demo uradaka, arena za mlade nadolazeće DJeve na kojima će momci i djevojke moći prikazati svoje znanje, te nezaobilazno tulumarenje uz ponajbolje svjetske glazbene zvijezde.

Vodeći svjetski proizvođači glazbene opreme izložit će svoje nove proizvode i organizirati radionice i predavanja o novim dostignućima u proizvodnji glazbenih instrumenata. Na WMC-u će se održati i dodjela IDMA nagrada (International Dance Music Awards), za koje je već sada zaprimljeno na tisuće glasova, a glasanje putem interneta traje sve do 30. prosinca.

U nastavku pogledajte ovogodišnje nominacije:

1. Best Underground Dance Track:
“Home” – Above & Beyond – Ultra Records
“Heater” – Samim – Intergroove
“Anthem” – Filo & Peri ft. Eric Lumiere – Vandit
“Burning Up (Club Remix)” – Nathan Seth – Emp
“Riff” – Sander van Doorn – Doorn
“Rise Up” – Michael Procter – Mychan Records
“Feels Like Home” – Meck ft Dino – Yoshitoshi

2. Best Alternative/Rock Dance Track:
“Heaven” – Jes – Ultra Records
“Read My Mind” – The Killers – Universal
“Let Go” – Paul van Dyk – Mute U.S.
“Thnks fr th Mmrs” – Fall Out Boy – Island Records
“Give Me Danger” – Dangerous Muse – Sire
“D.A.N.C.E.” – Justice – Downtown/Ed Banger
“The Girls” – Calvin Harris – Almost Gold

3. Best Latin/Reggaeton Track:
“Calabria 2007” – Enur – Ultra
“Nunca Jam‡s” – Alondra –
“Sexy Movimiento” – Wisin & Yandel – Machete Music
“Impacto” – Daddy Yankee – Interscope Records
“Whine Up” – Kat DeLuna ft. Elephant Man – Sony
“La Camisa Negra” – Juanes – Surco/Universal Music Latino

4. Best HiNRG/Euro Track:
“Cry For You” – September – Robbins Entertainment
“White Lies” – Paul van Dyk – Mute U.S.
“Truly Madly Deeply” – Cascada – Robbins Entertainment
“Curious” – 4 Strings – Ultra
“Again” – Kim Leoni – Robbins

5. Best House/Garage Track:
“Keep Your Body Working” – Tony Moran ft. Martha Wash – Dance Music Productions
“Rise” – Samantha James – Om Records
“My Man” – Amuka – Kult
“I Found U” – Axwell – Axtone
“Love Is Gone” – David Guetta – EMI

6. Best R & B/Urban Dance Track:
“Umbrella” – Rihanna – Universal/Def Jam
“Apologize” – One Republic
“The Way I Are” – Timbaland – Blackground/Interscope
“LoveStoned” – Justin Timberlake – Jive / Sbme Europe
“No One” – Alicia Keys – J Records Europe
“Just Fine” – Mary J. Blige – Geffen
“Glamorous” – Fergie – Will.I.Am/A&M/Interscope

7. Best Rap/Hip Hop Dance Track:
“Stronger” – Kanye West – Roc-A-Fella Records
“The Way I Are” – Timbaland – Blackground/Interscope
“Low” – Flo Rida – Poe Boy/Atlantic
“Crank Dat” – Soulja Boy – Collipark / Interscope
“AYO Technology” – 50 Cent ft. Justin Timberlake & Timbaland – Aftermath/Shady
“Like This” – Kelly Rowland – Sony

8. Best Progressive House/Trance Track:
“Ghost” – Jes – Ultra Records “Home” – Above & Beyond – Ultra Records “Anthem” – Filo & Peri ft. Eric Lumiere – Vandit
“Big Sky” – John O Callaghan – Armind
“Let Go” – Paul van Dyk – Mute U.S.
“Light the Skies” – Cerf, Mitiska, & Jaren – Baroque Records
“Dangerous Power” – Gabriel & Dresden – Organized Nature
“Somewhere Beyond” – Michael Gray – Thrive

9. Best Jungle/DnB Track:
“Away” – Urban Assault (aka Faust & Shortee) – Load Recordings
“Brave New World” – DJ Rap & Kenny Ken – Intuit-Solar
“Exodus” – Noisia & Mayhem ft. KRS One – Vision Recordings
“Granite” – Pendulum – Warner Bros UK
“Hurt You” – Chase & Status – Ram Records

10. Best Pop Dance Track:
“Gimme More” – Britney Spears – Jive / Sbme Europe
“Time” – Speakerbox ft Michelle Shaprow – Trackworks Records
“Love Stoned” – Justin Timberlake – Jive / Zomba
“Say It Right – Nelly Furtado – Mosley/Geffen
“Amazing – Seal – Boss Tuneage
“Umbrella” – Rihanna – Universal/Def Jam

11. Best Breaks/Electro Track:
“Perfect (Exceeder)” – Mason vs. Princess Superstar – Ultra Records “Let Me Think About It” – Ida Corr vs.Fedde le Grand – Data Records “Love is Gone” – David Guetta – EMI
“Proper Education” – Eric Prydz Vs. Pink Floyd – Ultra
“Yeah Yeah” – Bodyrox featuring Luciana – Ultra

12. Best European DJ:
Armin Van Buuren
Paul Van Dyk
Tiesto
David Guetta
Ferry Corsten
Sander Kleinenberg

13. Best American DJ:
Gabriel & Dresden
Marcus Schulz
Roger Sanchez
Christopher Lawrence
Danny Tenaglia
Deep Dish

14. Best Global DJ:
Paul Van Dyk
Tiesto
Armin Van Buuren
Above and Beyond
Gabriel & Dresden
Carl Cox
Ferry Corsten

15. Best Radio Station Radio 538
1 Club FM
BBC Radio 1
BPM
DI.fm

16. Best Radio Mix Show DJ:
Armin van Buuren
DJ Armando
Joe Bermudez
Paul van Dyk
Pete Tong

17. Best CD Compilation:
Radio 538 Dance Department 20 Future Classics Part 1 – Newsrecords
Ultra Dance 08 – Ultra Records
Toolroom Knights Vol. 1 – Aphrodisio Recordings
The Annual 2008 – Ministry of Sound
Electro Sweat Vol. 1 – Nervous Records

18. Best Full Length DJ Mix CD:
A State of Trance 2007 – Armin van Buuren
In Search of Sunrise Vol. 6 – Tiesto
Anjunabeats Volume 5 – Above & Beyond
In Between – Paul van Dyk
Mass Movement – Joe Bermudez

19. Best Producer:
Paul van Dyk
Timbaland
Tiesto
Armin van Buuren
Above & Beyond
Deadmau5
Mark Ronson

20. Best Remixer:
Josh Harris
Bimbo Jones
Dirty South
Moto Blanco
Robbie Rivera
Deadmau5

21. Best Dance Music Video:
She’s My Man – Scissor Sisters – Universal
D.A.N.C.E – Justice – Downtown/Ed Banger
With Every Heartbeat – Robyn – Interscope
Automatic – Ultra Nate – Tommy Boy
Boyz – M.I.A. – Interscope
Grace Kelly – Mika – Casablanca

%d blogeri kao ovaj: