Browse By

Izrada natalne karte – Otkrijte svoj potencijal

Satnica Balaton Sound Festivala

Izašla je satnica po danima za Balaton Sound Festival koji se održava od 09.-12.07.2009. godine na plaži Zamardi na Balatonu, a kompletan popis potražite u nastavku teksta.

Četvrtak 9. srpnja

12:00

MR2-MOL SZÍNPAD MUSTBEAT CREW: CLAIRVO, SOULRISE, LESTER

12:00

T-MOBILE TERASZ COGITA, ANDRAS TOTH, DUEL

12:00

PESTI EST SZÍNPAD MESTERHÁZY

16:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD MTV PARTY ZONE: HEADSHOTBOYZ, NEWL, TITS & CLITS

16:00

MR2-MOL SZÍNPAD LOLLIPOP / RADIOKRAFT: KILLBERT, BAD LITTLE KID

17:00

T-MOBILE TERASZ SINGAS PROJECT

18:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD DUB PISTOLS

18:00

MR2-MOL SZÍNPAD GUMIPOP: GASMAN

18:30

T-MOBILE TERASZ BEAT DIS

19:00

PESTI EST SZÍNPAD KORAI ÖRÖM

20:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD NOUVELLE VAGUE

20:00

MR2-MOL SZÍNPAD MONKEY6: BERGI, MAX FACTOR, SVINDLER

20:00

T-MOBILE TERASZ REALISTIC CREW

20:30

PESTI EST SZÍNPAD COLORSTAR

21:00

SAMSUNG MOBILE ARENA WARM UP: JUNKIE & HAWKY

22:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD UNDERWORLD

22:00

T-MOBILE TERASZ THE FIVE CORNERS QUINTET

22:00

PESTI EST SZÍNPAD PANNONIA ALLSTARS SKA ORCHESTRA

22:30

SAMSUNG MOBILE ARENA COLLINS & BEHNAM

23:00

MR2-MOL SZÍNPAD HAIRY: NAGA, BETA

23:30

T-MOBILE TERASZ JUNKIE & HAWKY

23:30

PESTI EST SZÍNPAD DEMON SUPERIOR

00:00

SAMSUNG MOBILE ARENA LUCCA

01:00

MR2-MOL SZÍNPAD PAROV STELAR & MAX THE SAX

01:00

T-MOBILE TERASZ HEIDI

01:00

PESTI EST SZÍNPAD MAD PROFESSOR, I RATION

02:00

SAMSUNG MOBILE ARENA CARL COX

02:30

T-MOBILE TERASZ DJ T.

03:00

MR2-MOL SZÍNPAD MEKKA EVENTS: SIKZTAH, METHA & 30HZ: LOT49, UK

04:00

SAMSUNG MOBILE ARENA HOT X

05:00

T-MOBILE TERASZ PÖLI


Petak 10. srpnja

07:00

T-MOBILE TERASZ MORNING SOUND: SANFRANCISCOBEAT, YVEL & TRISTAN, SNAKE SEDRICK

12:00

MR2-MOL SZÍNPAD LOVE ALLIANCE: BOSI, KRAMA, BIGGIE, MC KEMON

12:00

T-MOBILE TERASZ KEYSER & SHURIKEN

12:00

PESTI EST SZÍNPAD MESTERHÁZY

15:00

MR2-MOL SZÍNPAD DUBPHAZE: KEBAB, GUMILAP, DST

15:00

PESTI EST SZÍNPAD BLUE NOTE CAFÉ – DJ MAESTRO

16:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD MTV PARTY ZONE: DETECTIVE KELLY, RENE MASCARPONE & WACHTER, STREAKO, SIKZTAH

17:00

T-MOBILE TERASZ BARABÁS LŐRINC EKLEKTRIC

18:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD OZOMATLI

18:00

MR2-MOL SZÍNPAD NINJABREAKZ: KRUEGER, PSYON, PRYUS

18:30

T-MOBILE TERASZ CARBONFOOLS

19:00

PESTI EST SZÍNPAD VAD FRUTTIK

20:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD NEO

20:00

T-MOBILE TERASZ GURU’S JAZZMATAZZ

20:30

PESTI EST SZÍNPAD PÉTERFY BORI & LOVE BAND

21:00

MR2-MOL SZÍNPAD KOLLEKTIVA: TMX, POPBITCH, FULLSTEREO

21:00

SAMSUNG MOBILE ARENA WARM UP: JUNKIE & HAWKY

22:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD KRAFTWERK

22:00

T-MOBILE TERASZ RAINER TRÜBY

22:00

PESTI EST SZÍNPAD SOERII & POOLEK

22:30

SAMSUNG MOBILE ARENA CHRISS

23:30

T-MOBILE TERASZ PHILIPP STRAUB

23:30

PESTI EST SZÍNPAD FINE CUT BODIES – LIVE

00:00

MR2-MOL SZÍNPAD MR2 DJ SET: TITUSZ

00:00

SAMSUNG MOBILE ARENA DENNES DEEN

01:00

T-MOBILE TERASZ SVEN VÄTH

01:00

PESTI EST SZÍNPAD MSTRKRFT, ANIMA DJ SET, BERGI

02:00

MR2-MOL SZÍNPAD MR2 DJ SET: IZIL

02:00

SAMSUNG MOBILE ARENA DAVID GUETTA

04:00

MR2-MOL SZÍNPAD MR2 DJ SET: PALOTAI

04:00

SAMSUNG MOBILE ARENA STERBINSZKY

05:00

T-MOBILE TERASZ KÜHL

Subota 11. srpnja

07:00

T-MOBILE TERASZ MORNING SOUND: COYOTE, REECOBA, NAUGHTY NORA

11:00

MR2-MOL SZÍNPAD BOMB THE JAZZ: SUHAID, JOHNNY DRAMA, VÁZSONYI JÁNOS

12:00

T-MOBILE TERASZ SYRUP CLUB: PIPEDOME & MESTERHÁZY

12:00

PESTI EST SZÍNPAD MESTERHÁZY

14:00

MR2-MOL SZÍNPAD GIRLS AND MATHEMATICS: TOTAL CARLOS, TOM SELECT, BENSON MADAME

15:00

PESTI EST SZÍNPAD BLUE NOTE CAFÉ – DJ MAESTRO

16:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD MTV PARTY ZONE: WE PLANTS ARE HAPPY PLANTS, KOLLEKTIVA

17:00

MR2-MOL SZÍNPAD BLADERUNNAZ / TEST: BAL, MENTALIEN, STATIK

17:00

T-MOBILE TERASZ SADANT

17:00

T-MOBILE TERASZ NAUGHTY NORA

18:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD ESKORZO

18:30

T-MOBILE TERASZ ŽAGAR

19:00

PESTI EST SZÍNPAD SADANT

20:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD BRAINS

20:00

MR2-MOL SZÍNPAD CHI RECORDINGS: ANORGANIK AKA RASTER, MODUL AKA MANGO – LIVE, SYNUS0006, KODEK, AMB

20:00

T-MOBILE TERASZ KYOTO JAZZ MASSIVE

20:30

PESTI EST SZÍNPAD GOULASCH EXOTICA

21:00

SAMSUNG MOBILE ARENA WARM UP: JUNKIE & HAWKY

22:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD ORBITAL

22:00

T-MOBILE TERASZ RODNEY HUNTER BAND

22:00

PESTI EST SZÍNPAD BLACK CHERRY

22:30

SAMSUNG MOBILE ARENA SZEIFERT

23:30

T-MOBILE TERASZ GROOVE ARMADA DJ SET (TOM FINDLAY)

23:30

PESTI EST SZÍNPAD ANIMA SOUND SYSTEM

00:00

SAMSUNG MOBILE ARENA RICHARD GREY

01:00

MR2-MOL SZÍNPAD JUSTIN MARTIN (DIRTYBIRD, US), OLIVER $ (MADE TO PLAY, UK)

01:00

T-MOBILE TERASZ EXTRAWELT – live

01:00

PESTI EST SZÍNPAD SUB FOCUS, CHRIS.SU

02:00

SAMSUNG MOBILE ARENA ERICK MORILLO

02:30

T-MOBILE TERASZ WIGHNOMY BROTHERS

04:00

MR2-MOL SZÍNPAD MR2 DJ SET: FINE CUT BODIES

04:00

SAMSUNG MOBILE ARENA MUZZAIK

05:00

T-MOBILE TERASZ COYOTE

Nedjelja 12. srpnja

07:00

T-MOBILE TERASZ MORNING SOUND: ROCHA, PÖLI, POLARIZE

11:00

MR2-MOL SZÍNPAD DEAF COMPANY: ANDY AGE, CÁR, BOURNE, TOMCHI

12:00

T-MOBILE TERASZ DECK ATTACK: INFRAGANDHI & CYBORG TEMPLAR

12:00

PESTI EST SZÍNPAD MESTERHÁZY

13:00

MR2-MOL SZÍNPAD NO VIDRA CREW: SINKO, YESMAN AKA IODA, SUBOTAGE

15:00

PESTI EST SZÍNPAD BLUE NOTE CAFÉ – DJ MAESTRO

16:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD MTV PARTY ZONE: NVC: ZOIDBERG, IODA, SUBOTAGE, TEMPO

16:00

MR2-MOL SZÍNPAD MR2 DJ SET: KARÁNYI

17:00

T-MOBILE TERASZ GÁBOR DEUTSCH – ANORGANIK

18:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD IRIE MAFFIA

18:00

MR2-MOL SZÍNPAD MR2 DJ SET: ROB

18:30

T-MOBILE TERASZ VARGA ZSUZSA

19:00

PESTI EST SZÍNPAD HARCSA VERONIKA

20:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD RÖYKSOPP

20:00

MR2-MOL SZÍNPAD LICK THE CLICK!: ISU, CRIMSON, CHROM

20:00

T-MOBILE TERASZ ESCLIN SYNDO

20:30

PESTI EST SZÍNPAD ANSELMO CREW

21:00

SAMSUNG MOBILE ARENA SANFRANCISCOBEAT

22:00

HEINEKEN NAGYSZÍNPAD MOBY

22:00

T-MOBILE TERASZ NOSTALGIA 77

22:00

PESTI EST SZÍNPAD BOOTSIE QUARTET

22:30

SAMSUNG MOBILE ARENA REECOBA

23:00

MR2-MOL SZÍNPAD HYPNOSIS: GRASSHOP, MARVIN, PSURE, VITTORIO WAXMAN

23:30

T-MOBILE TERASZ KARAMELO SANTO

23:30

PESTI EST SZÍNPAD ERIK SUMO BAND

00:00

SAMSUNG MOBILE ARENA MINUS SHOWCASE: RICHIE HAWTIN, HEARTHROB live, MAGDA

01:00

T-MOBILE TERASZ NÔZE

01:00

PESTI EST SZÍNPAD DJ ZINC, DJ BAL

03:00

MR2-MOL SZÍNPAD ALLNIGHTBREAKZ: MARKA, VIDA G, VIDA L
%d blogeri kao ovaj: