Browse By

Izrada natalne karte – Otkrijte svoj potencijal

Novo poglavlje Apokalypse, Brno, 22.11.2013.

Jedno od najvećih expo dvorana u Centralnoj Europi – Paviljon P u češkom Brnu biti će 22. studenog prostor u kojem će se održati jedna od najvažnijih epizoda Apokalypse od njezinog osnutka 1999. Iskoristit će se cijeli potencijal ovog multifunkcionalnog prostora i ispuniti definicija ”festivala u zatvorenome”. Naši osjećaji i vaše molbe donose novi polet i viziju koji će izaći na vidjelo zadnjeg petka mjeseca novembra. Stranica je okrenuta te je zamisao Apokalypse da to bude noć koja će ujediniti svih koji vole techno u svim njegovim oblicima, bez obzira da li se preferira energični, klupski ili intimniji žanr. ”Nova era” Apokalypse nudi nekoliko mogućnosti glazbenog uživanja, a na vama ostaje koju ćete formu odabrati. Ukoliko ste fan zabavnog techna, ili pak novog i unikatnog hardtechna ili minimala/tech-husea, nije nimalno bitno – uživat ćete!

Puni podiji su kombinacija tri netradicionalna partyja koji nude bezbroj glazbenih i vizualnih doživljaja pod istim krovom.

Line up:

Joseph Capriati (DrumCode/IT) The Advent & Industrialyzer LIVE (Kombination Research/GB/PT) Sasha Carassi (DrumCode/IT) A.Paul (Naked Lunch/PT) Horacio Cruz ( Circus Nation/ ES) Eric Sneo (BeatDisaster rec./DE) Miss Djax LIVE (Kne‘Deep/NL) Triple Religion LIVE aka Arkus P. & Boris S. & Robert Natus (Cubbo/DE) Eto & Gab aka Motormorfoses (Mtmf rec./Cubbo/BR) Nois (CZ) Makarov & Spiriakos  (CZ) Megamix by Toky & CubeVision (SK/CZ) KaiserDisco (KD music/DE) Jay Lumen (Drumcode/HU) Subgate (CZ) Orbith (CZ) Adam Cloud (CZ) Andy Smitth (CZ) Marty Fish & Wilda (CZ) Nika (CZ) André Galluzzi (Cocoon/DE) Dominik Eulberg (Cocoon/DE) KaiserSoze (CZ) JB & Flesh (CZ) Ravic (CZ) Taada (CZ) Sonja (CZ) Tokátko (CZ) CallBoy (CZ)

 

ARENA 01 (pure techno, hardtechno)
Joseph Capriati (DrumCode/IT)
The Advent & Industrialyzer LIVE (Kombination Research/GB/PT)
Sasha Carassi (DrumCode/IT)
A.Paul (Naked Lunch/PT)
Horacio Cruz ( Circus Nation/ ES)
Eric Sneo (BeatDisaster rec./DE)
Miss Djax LIVE (Kne‘Deep/NL)
Triple Religion LIVE aka Arkus P. & Boris S. & Robert Natus (Cubbo/DE)
Eto & Gab aka Motormorfoses (Mtmf rec./Cubbo/BR)
Nois (CZ)
Makarov & Spiriakos (CZ)
Megamix by Toky & CubeVision (SK/CZ)

ARENA 02 powered by RADOST FX (Tech-house)
KaiserDisco (KD music/DE)
Jay Lumen (Drumcode/HU)
Subgate (CZ)
Orbith (CZ)
Adam Cloud (CZ)
Andy Smitth (CZ)
Marty Fish & Wilda (CZ)
Nika (CZ)

ARENA 03 powered by Minimal people (Techminimal / minimal)
André Galluzzi (Cocoon/DE)
Dominik Eulberg (Cocoon/DE)
KaiserSoze (CZ)
JB & Flesh (CZ)
Ravic (CZ)
Taada (CZ)
Sonja (CZ)
Tokátko (CZ)
CallBoy (CZ)

http://www.youtube.com/watch?v=0YLWgag0E4o

 

%d blogeri kao ovaj: